Tohle jsem já

Mgr. Kateřina Barcuhová - lektorka, učitelka, autorka eBooku, event organizer a hlavně máma

Kdo by si pomyslel, že se od organizace dětských příměstských táborů
s angličtinou, od kurzů anglického jazyka pro dospělé, posunu k pořádání něčeho tak něžného, jemného a zároveň silného jako je právě oslava Blessingway. 

Rodičovská dovolená moje organizační schopnosti a time-managament posunula ještě o level výš.  A tak když jsem na koncept Blessingway narazila během druhého těhotenství a na vlastní kůži zažila ten instatní příliv pozitivní energie, příval sebedůvěry a jistoty, víru v sebe a zároveň pocit sounáležitosti, hned jsem věděla, že TO je ta vědomost, kterou chci předávat dál.

Dnes tedy nabízím eBook a také své osobní služby jako event organizer, která Ti pomůže zařídit a provede Tě tímto nádherným rituálem.

Postupně nabídku rozšiřuji a zaměřuji se ve svých produktech na máminu spokojenou mysl - ta se totiž s miminkem nerodí, ta se musí nastavit a opečovávat.

Duševní hygiena maminek na rodičovské se stalo mým tématem číslo jedna hlavně kvůli mně samé. Už šestým rokem na tomhle poli získávám zkušenosti - hlavně svou vlastní praxí:-)  

Můj příběh s Blessingway

Ráda Ti na svém příběhu ukáži, jak moc je pozitivní mysl důležitá. 

Během svého prvního těhotenství jsem na sebe měla čas, chodila jsem na pravidelné procházky, hodně spala, cvičila jógu, snažila se jíst zdravě, mazala se dvakrát denně krémem proti striím. Až na pocit na zvracení během prvních dvou měsíců jsem si to opravdu užívala, být těhotná. Poté, co jsem absolvovala kurz hypnoporodu u Jemné zrození s.r.o., jsem přidala meditace a afirmace a cítila se opravdu skvěle. Tak moc jsem najela na vlnu pozitivního myšlení, že jsem navzdory škarohlídům porodila syna koncem pánevním bez komplikací a medikamentů. Pomocí mi byl manžel a podobně pozitivně naladěná porodní asistentka a lékařka, které dokázaly, že i ve standardní české nemocnici se dá zažít parádní, citlivý a něžný porod.

Druhé těhotenství bylo jiné. Logicky i proto, že jsem ho prožívala v tempu svého tříleťáka. Nějaké pravidelné meditace, afirmace, mazání, odpočinek...na to nebyl tolik (nebo spíš vůbec) čas. A na mou mysl začaly doléhat strachy: zvládnu porod, bolest, nepohodlí, noční vstávání, krmení, zase učení na nočník...? V hlavě se mi vždy rozproudila složitá spirála otázek bez odpovědí. Všetečné, otravné a stresující otázky mělo také moje okolí - už víte, co to bude? Už máte jméno výbavičku/kočárek/postýlku/doplň si cokoliv. A poslední kapku tomu dala moje kadeřnice, která jistě v dobré víře, začala během mé návštěvy u ní vyprávět, jak strašně traumatizující a bolestivý měla ona svůj druhý porod. V tu chvíli moje hladina kortizolu dosáhla bodu, kdy jsem si řekla DOST.

Hledala jsem nějaký způsob, jak zase dostat svou hlavu do formy, do správného pozitivního naladění - značka rychle. A úplnou náhodou při hledání afirmací jsem na internetu objevila Blessingway. Oslavu plnou rituálů, která ženu během krásného setkání se svými blízkými přenese na ostrov klidu a míru. Takže červená nitka, spálení strachů, afirmace, korálky, masáž - šup a bylo to. Od té doby jsem se při náznaku nejistoty koukla na své zápěstí a věděla jsem, že to dám. Afirmace nastaveny na rychlý a snadný porod do 4 hodin max. No a jestli tohle nastavení klaplo, jestli Blessingway opravdu zafungovalo tak, jak mělo...No kdyby ne, tak byste tyto řádky nečetly a já Vám tento recept na pohodové těhotenství nedoporučovala:-) ale ten konkrétní happyending se dočtete v eBooku.

Jestli i ty chceš zakusit tu sílu pozitivního myšlení, neváhej a koukni na variantu, která Ti bude vyhovovat více - ať už vybereš eBook či oslavu na míru, bude to zážitek a prožitek na celý život.