Těhotenská oslava Blessingway

Oslav těhotenství s láskou a dopřej si luxusní rituál
pro těhotné ženy

Chceš si užít skvělý zážitek a oslavit krásu těhotenství? Zbavit se strachů a obav, získat sebedůvěru a jistotu v sebe sama a své tělo? Zkus těhotenskou oslavu Blessingway. Inspirována starodávnou indiánskou tradicí jsem pro Tebe připravila návod na těhotenskou oslavu Blessingway - něžnou a jemnou rituální oslavu přeměny ženy v mámu. Ptáš se jak na ní? 

Já Tě touto oslavou ráda provedu na stránkách svého eBooku Blessingway - oslava těhotenství a mateřství. Vše je zde popsáno tak, aby sis mohla tento ceremoniál připravit pro sebe (či někoho blízkého). Případně Ti připravím tento nevšední zážitek na míru, ke Tvé spokojenosti od A do Z.

Ještě si o Blessingway přečtu více...

Blessingway je rituální oslava původního amerického indiánského kmene Navajo a jde o nádherný, jemný proces přeměny těhotné ženy v mámu. A pokud Vám teď v hlavě začal blikat majáček s tím, že ani ty ani tvoje kamarádky nejste nějak extra spirituální, nedejbože ezo (vždyť ani jedna tvá kamarádka nevlastní batikovanou sukni), tak se neboj- zapálit svíčku, nebo navlékat korálky ještě přece není ezo:-)

Blessingway oslava se dá uchopit mnoha způsoby, pokaždé jde ale o láskyplné pohlazení pro nastávající maminku. Jde o to setkat se se svými blízkými (většinou také ženami) a oslavit ten malý velký zázrak, projevit nastávající mamince podporu a uklidnit ji před přicházejícím porodem. Původně se americké indiánky setkávaly pospolu - nastávající maminka a již stávající maminky. Jde tedy o setkání začátečníka se zkušenými:-) A pozor - jedná se o milé setkání. Cílem není poslouchat hororové příběhy z porodních sálů. Toto setkání by mělo mít povzbující, pozitivní atmosféru, která těhotnou ženu psychicky podpoří.

Jak? Prostřednictvím rituálů. Rituály - jsou tradiční a osvědčená pravidla, normy. Máme je úplně každý v běžném životě. Sportovci je velmi často využívají před svým sportovním výkonem. A určité rituály mají tu schopnost a sílu provést nás důležitými životními obdobími - a to je právě Blessingway.

Jeden z obřadů Ti pomůže zbavit se strachů a obav, další dva Ti zabezpečí podporu během porodu, další zajistí pomoc v šestinedělí, vše završené masáží nohou či obličeje a příjemným povídáním. To je Blessingway
ve zkratce. Samozřejmě má určitou duchovní hloubku, ale tu si určuješ ty sama.

Cílem oslavy je nastávající maminku zklidnit, rozmazlovat a opečovávat ji, alespoň tu chvilku během oslavy. Těhotné maminky si to rozhodně zaslouží.