Zdarma

Sem přidávám drobnosti, které najdou využití v každé domácnosti. Ať slouží. Pokud jste s nimi spokojeni, označte mne na sítích, aby se tihle pomocníčci dostali k co největšímu množství rodičů hledající nějaký systém a podporu.  

Kámoši na celý život - eBook

Blížící se změna vašeho rodinného uspořádání vám přidělává vrásky na čele? Příchod miminka je přece radostný okamžik a s tímhle eBookem přípravu vašeho prvorozeného na příchod sourozence zvládnete levou zadní. Jednoduché, zábavné, přesto velmi efektivní aktivity Vám a hlavně Vašemu dítěti usnadní tuhletu životní etapu. Začněte pracovat na jejich sourozeneckém vztahu ještě v době, kdy je miminko v bříšku a s jeho narozením pouto prohlubujte. Stojí to za to.

Webinář Blessingway - seznámení s cestou těhotenstvím a mateřstvím

Jak a proč oslavit tuhle životní etapu, kdy se z ženy stává máma. 20 minutový webinář, který vás seznámí s pojmem těhotenské a mateřské oslavy Blessingway. Odhalení oslavy, která doteď byla českým ženám tak trochu zatajována.

Jsem těhotná - a co dál CHECKLIST

Stáhni si právě teď jedno jediné PDF, které na začátku těhotenství opravdu potřebuješ. Nemusíš trávit hodiny na internetu a dohledávat informace z desítky webů - tady dostaneš přehledný seznam toho, co je v těhotenství vhodné a co už méně.

Užij si své těhotenství naplno a bez výčitek s pomocí PDF Jsem těhotná - a co dál? Je tady pro Tebe ZDARMA.

Zápisník hlášek

Od narození čekáme na jejich první krůčky a slova. Zatímco krůčky zachycujeme na videa, jejich vtipné průpovídky můžete zaznamenávat do tohoto zápisníku. Těch úsměvných hlášek je totiž tolik, že si je člověk není schopen zapamatovat - a ani nemusí - zapište je a uchovejte navždy!

Aktuální šablony

Často pro své osobní účely vytvořím kdejakou digi blbinu...a vám se líbí:-) s radostí se o ně s vámi podělím. Tady je Vize 2024