Zdarma

Sem přidávám drobnosti, které najdou využití v každé domácnosti. Ať slouží. Pokud jste s nimi spokojeni, označte mne na sítích, aby se tihle pomocníčci dostali k co největšímu množství rodičů hledající nějaký systém a podporu.  

Webinář Z mámy podnikatelkou

Chceš dát svému koníčku nový rozměr? Nechceš zakrnět? Chceš zkusit něco nového? Potřebuješ finančně trochu zajistit, protože, víme, rodičovská není nic moc. Ať už je tvůj motiv začít podnikat jakýkoliv, na tomhle webináři se dozvíš ty objektivní důvody proč a taky návrhy JAK. Prozradím ti i své začátečnické chyby, které jsem udělala já, ať se jich můžeš vyvarovat. 

Kámoši na celý život - eBook

Blížící se změna vašeho rodinného uspořádání vám přidělává vrásky na čele? Příchod miminka je přece radostný okamžik a s tímhle eBookem přípravu vašeho prvorozeného na příchod sourozence zvládnete levou zadní. Jednoduché, zábavné, přesto velmi efektivní aktivity Vám a hlavně Vašemu dítěti usnadní tuhletu životní etapu. Začněte pracovat na jejich sourozeneckém vztahu ještě v době, kdy je miminko v bříšku a s jeho narozením pouto prohlubujte. Stojí to za to.

Webinář Blessingway - seznámení s cestou těhotenstvím a mateřstvím

Jak a proč oslavit tuhle životní etapu, kdy se z ženy stává máma. 20 minutový webinář, který vás seznámí s pojmem těhotenské a mateřské oslavy Blessingway. Odhalení oslavy, která doteď byla českým ženám tak trochu zatajována.

Jsem těhotná - a co dál CHECKLIST

Stáhni si právě teď jedno jediné PDF, které na začátku těhotenství opravdu potřebuješ. Nemusíš trávit hodiny na internetu a dohledávat informace z desítky webů - tady dostaneš přehledný seznam toho, co je v těhotenství vhodné a co už méně.

Užij si své těhotenství naplno a bez výčitek s pomocí PDF Jsem těhotná - a co dál? Je tady pro Tebe ZDARMA.

Zápisník hlášek

Od narození čekáme na jejich první krůčky a slova. Zatímco krůčky zachycujeme na videa, jejich vtipné průpovídky můžete zaznamenávat do tohoto zápisníku. Těch úsměvných hlášek je totiž tolik, že si je člověk není schopen zapamatovat - a ani nemusí - zapište je a uchovejte navždy!

Aktuální šablony

Často pro své osobní účely vytvořím kdejakou digi blbinu...a vám se líbí:-) s radostí se o ně s vámi podělím. Tady je Vize 2024