Můj těhotný deník

Může být těhotenství opravdu tím nejkrásnějším obdobím v životě ženy?

Může. Ale taky nemusí. Únava, nevolnosti, zvracení, měnící se postava, emoce na houpačce, nejistota, obavy. Tohle všechno může tu představu nejkrásnějšího období docela kazit.
Jak se s těmito změnami vyrovnat?

Kdykoliv mě v životě zasáhla nějaká veliká změna, začala jsem si vést deník. Dnes se tomu moderně říká journaling. Tuto techniku, jak si utřídit myšlenky a emoce využívá stále více lidí. A dobře dělá. Tento způsob zapisování vlastních myšlenek má blahodárný vliv na psychiku a nastavení mysli (mindset). Využij tuto mocnou zbraň již teď, ať se s ní naučíš pracovat a můžeš ji i nadále využívat. Třeba na rodičovské.

Můj těhotný deník má ambice být Tvým parťákem na té dobrodružné cestě těhotenstvím. 

Je v pdf a hlavní stránku si vytiskneš tolikrát, kolik týdnů Ti aktuálně zbývá. Celkem má 20 stran, které si upravíš dle svých potřeb.


Co dalšího můžeš v deníku čekat?

- Stránku pro návrhy jmen.
- Seznam věcí do porodnice pro maminku i tatínka.
- Stránku pro sepsání dopisu pro miminko.
- Těhotenské afirmace.
- Tipy k porodu.
- Stránku pro sepsání silných momentů těhotenství.
a mnohé další...

Můj těhotný deník jsem vytvořila i proto, že děti se ptají. Když už se naučí mluvit, mají spoustu otázek a chtějí odpovědi. Já odpovědi lovím horko těžko v paměti, protože jsem si nic nepsala. Ty tuhle chybu ale nedělej.

Zavři oči a představ si, že až se Tě dítě za 10 let zeptá: maminko, co Ti nejvíc chutnalo, když jsi mě měla v bříšku? Ty sáhneš do knihovny pro Deník a budeš mít odpověď. 

Můj těhotný deník Ti umožní zaznamenat nejen změny v břiše, změny chutí a velikostí, dovolí Ti také ventilovat svoje pocity a emoceJemně navede na cestu pozitivního myšlení. Odhalí Ti fenomén journalingu, představí těhotenskou rituální oslavu Blessingway a pomůže Ti zpracovat zažitky nejenom těhotenské, ale také porodní.