Online minikurz MamaStart

Není to buď, a nebo.
Můžeš být obojí!

Balíček, který ti pomůže rozjet tvoje podnikání.


Máš nápad, ale nevíš, jak ho realizovat

Možná, že teď tápeš, jak ten svůj nápad, tu úžasnou myšlenku a dost možná tvůj koníček proměnit v nabídku, která by ostatním pomáhala a tobě něco vydělala? Jak efektivně skloubit podnikání s mateřstvím? Jak začít bez velkých počátečních investic?

Pomoc najdeš v MamaStart - balíčku pro podnikavou mámu

MamaStart balíček je pro maminky, které stojí na počátku svého podnikání. Ukáži ti tři základní nástroje, díky kterým si zdarma a bez zbytečných začátečnických chyb vytvoříš svou první kompletní nabídku. A to i s dítětem v zádech (nebo na břiše, záleží, jak vážeš šátek:-)).

Co kdybych ti řekla, že už za dva měsíce

můžeš přijímat první objednávky? Co kdybych ti řekla, že si za dva měsíce splníš svůj sen o podnikání bez vymetání mnoha kurzů a webinářů? A že si za osm týdnů osaháš základy a budeš vědět, kam dál? A to bez pocitu, že zanedbáváš svoji rodinu? Navíc s využitím bezplatných online nástrojů?

MamaStart balíček tě provede po cestě podnikáním, abys nikde nezabloudila a vždycky věděla, kam má směřovat tvůj další podnikatelský krok.

Chceš mít za 2 měsíce připravenou nabídku pro své první klienty?

Věřím, že..

každý nápad a sen si zaslouží svou šanci na realizaci. A taky vím, že spokojená máma rovná se spokojené dítě.

Pokud je podnikaní něco, po čem aktuálně toužíš, pokud už víš, CO chceš prodávat, tak si i zasloužíš vědět JAK. Mně tohle JAK trvalo příliš dlouho -  tak dlouho, že mě nakonec začaly bavit více prodejní strategie, marketing a tvorba nabídek. Proto jsem se rozhodla vytvořit balíček pro maminky, které teď stojí na tom samém začátku, jako kdysi já. Nabízím ti program podpory v podobě 20 videonávodů, 4 pdfek a 9 šablon, které ti pomohou začít. 

Jak ti balíček pomůže připravit tvou první nabídku?

20 videonávodů, kde ti názorně ukážu a vysvětlím, co a jak. Jak na registrační formulář? Jak na landing page? Jak pracovat se šablonami v Canvě?

Odpovědi najdeš ve videonávodech.

Šablony v Canvě pro tvou landing page, prodejku, Instagram atd. To abys neztrácela čas vymýšlením a tvořením něčeho, co za tebe může udělat někdo jiný a tobě to dovolí se soustředit na kvalitu tvého magnetu a hlavní služby/produktu.

Podpora - ve formě checklistu, mindsetového zápisníku. Ono začít je jednoduché. Ale vydržet a dotáhnout projekt dokonce stojí hodně úsilí. Proto je práce s mindsetem nedílnou součástí balíčku.

MamaStart - balíček pro podnikavou mámu

Je pro všechny začínající podnikatelky (maminky), které mají touhu realizovat svůj sen. Pokud již víš, co chceš prodávat a komu, je tohle přesně pro tebe.

Balíček se hodí pro koučky, digitvůrce, začínající virtuální asistentky, fotografky a další. Pokud váháš, zda je pro tebe balíček vhodný, napiš mi na evelony@evelony.cz. Není určen eshopařkám, těm bych doporučila zakoupit dílčí části.

Balíček má tu výhodu, že nejsi tlačená deadliny kurzu a nemusíš se zaobírat projekty ostatních. Jedeš dle svého tempa. Dva měsíce je reálná doba, za kterou svou nabídku můžeš vytvořit - ale můžeš to stihnout klidně i za pouhý měsíc, nebo naopak dát tomu všemu i více času. Každopádně tě naučím poctivý základ, na kterém pak můžeš stavět.

Po zaplacení ti dorazí mail s potvrzením platby a hlavně mail s přístupem do členské sekce, kde se ti otevře svět podnikání. 

Pojď se podívat, co tě čeká:

Balíček MamaStart zahrnuje:

Šablona na landing page

nalákej zákazníka do své databáze na magnet

100 Kč

Šablona prodejní stránky

doveď zákazníky ke koupi

200 Kč

eBook šablona, webinář šablona, prodejní maily šablona

pro vytvoření magnetu i hlavního produktu, emailové sekvence

500 Kč

Šablony na Instagram

stories 10x, post do feedu 3x, carousel 1x

490 Kč

Videonávody (Canva, emailing Mailer Lite, Instagram, Webnode)

jak vytvořit landing page, jak vytvořit a vložit registrační formulář, email databáze - více než 20 videonávodů

1000 Kč

Checklist 

kroky, které ti zpříjemní a usnadní práci doma

150 Kč

Deník mámy podnikatelky

Mindset je klíč a psaní efektivní nástroj

150 Kč


Předprodejní cenu za balíček, který bude kompletní k 15. 6. nyní můžeš získat i s lákavým bonusem: 30 minutovou strategickou konzultací ZDARMA - tohle je hodně VIP nabídka, kterou nechám jen pro prvních pět zájemců, takže....NEVÁHEJ:-)

Tady je krátké video - nahlédnutí pod pokličku balíčku MamaStart:

Tak ukaž: za kolik mě tohle všechno naučíš?

Nenabízím zajíce v pytli, koukni, co o členské sekci říkají ostatní:

Do startu jsou informace, které poskytuješ super a moc se mi líbí podrobné a konkrétní návody, jak si poradit i s technickými věcmi. Dneska už vím, jak na landing page, jak si nastavit automatizaci i jednoduchý web

Janka Pospíšilová

Máma, autorka projektu Hojivé příběhy

www.hojivepribehy.cz 

 V kurzu na mě čekala spousta srozumitelných videonávodů, které mě provedly tvorbou magnetu, landing page, prodejní stránky, e-mailingem a založením a prací s instagramem. Součástí také byly šablony v Canvě včetně návodů, jak s nimi pracovat. Přiznám se, že bez Katčiny pomoci bych si sama prodejní stránku nevytvořila, s e-mailingem bych bojovala jak o život a Instagram bych si nejspíš ani nezaložila. 

Veronika Smrčková

máma, webdesignérka

www.webslehkosti.cz

Katka dokáže lidem zvednout sebevědomí. Před kurzem jsem nevěřila, že bych někdy byla schopna řešit něco jako mít vlastní web, dělat sama na sebe, řešit si živnosťák atd. A najednou se to vše začíná stávat skutečnosti :) Díky Káťo! 

Bára Mayerová

Máma - podnikatelka

www.bmkorektury.webnode.cz


Vaše časté otázky a moje odpovědi na ně:

1. Co to znamená, že balíček bude kompletní 15.6.?
 
To znamená, že mi chybí dotočit a zeditovat několik videí, ale k tomuto datu už bude vše hotovo.
 

2. Na jak dlouho budu mít přístup do členské sekce?

Pokud vstoupíš nyní, neomezeně. Později, když budu členskou sekci rozšiřovat, asi už tam nějaké omezení bude - využij tedy šanci:-)

3. Budu stíhat s malým dítětem?

Tohle všechno jsem vytvořila se dvěmi malými dětmi - jestli je něco, co fakt umím, tak organizovat čas a domácnost. A ráda tě to naučím:-) Výsledek bude tvoje podnikání a také více samostané děti.

Jestli je něco, co chci svoje děti naučit, tak je to tohle: plň si svoje touhy a sny. I když to občas bolí, stojí to za to.
A chci jim v tomhle jít dobrým příkladem.

Využij rodičovskou dovolenou pro splnění svého snu!