6. prosinec

Tip č. 6 - jak to všechno zvládnout s dětmi?

Ano, i přesto, že jsme dost zkrouhly seznam toho, co chceme do Štědrého dne připravit, stále je tam toho dost. Jak to všechno zvládnout? Pokud není možnost hlídání (možná i když ta možnost je), doporučuji mít připraveny různé aktivity, které děti alespoň na dvacet minut zabaví.

I když hraček dostanou pod stromeček dost, můj tip je pořídit nějakou zajímavou hračku už na začátku adventu a dát jim ji hned. Mně to uvolní ruce a u dětí se trochu sníží tlak z čekání na dárečky a zabaví se.

Samozřejmě stejně dobře budou fungovat i různé další připravené hry a aktivity či pracovní listy. Koukněte na dnešní slevu, s tímhle vám pomůže.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: Advetní kalendář

Zajímavé, originální a ručně vyráběné hračky najdete v Atelieru Nemrát v Libereckém kraji. Tenhle slevový kˇˇód Ti zajistí dopravu zdarma na cokoliv, co si vybereš. A že toho na výběr je: didaktické sady, stohovací věže, kouzelné hůlky, prvky pro volnou hru a další. Koukněte a objednávejte na Instagramu @atelier.nemrat nebo na Facebooku Atelier Nemrát. Platí do konce ledna, pak se jde rodit:-)