3.prosinec

Tip č. 3 - vyběhněte ven! 

I přes veškerou snahu pocit přetlaku a zahlcenosti může přijít. A to nejen na straně maminek, ale i dětí. Jak z toho ven? Bežte ven! Vážně, pobyt venku, změnit prostředí funguje jako čarovný proutek na děti každého věku. Oblečte si něco pohodlného a vyražte si do kavárny koupit něco dobrého. Nebo se vyvětrejte někde v přírodě - doneste do krmelců zvířátkům nějaké dobroty na přilepšenou. 

Ať už do města či do přírody, pohodlné oblečení je nutnost. Je fajn se občas vyfiknout, ale co si budeme - na takovouhle vycházku s dětmi já osobně vždycky sáhnu po legínách. Využijte dnešní slevový kód a zazásobte se tímhle mateřským evergreenem.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: LEGÍNY NA ZKOUŠKU

I mamince Evě legíny LELOSI padly do oka. "Chybělo mi něco pohodlného, co můžu nosit doma, ale zároveň se v tom nebudu stydět vyjít i na procházku. Všude na mě vyskakovala reklama na legíny Lelosi. Neodolala jsem a vyzkoušela je. Nic příjemnějšího jsem v životě na sobě neměla, přísahám! Jen ta cena za ně byla šílená. Zkusila jsem tedy oslovit přímo výrobce Lelosi a začala s nimi spolupracovat. A tak na Facebooku vznikla skupinka "Lelosi pro všechny", kde si můžete koupit celý sortiment se slevou 30-50%.:

Slevový kód platí pro nové zákazníky na www.leginyprovsechny.cz (objednává se ve FB skupině https://www.facebook.com/groups/lelosiprovsechny