24.prosince

Tip č. 24 - máš právo na své emoce

I když Ti všichni říkají "užívej si to", neměj výčitky, pokud přijde v těhotenství a mateřství chvilka, kdy si to užívat nebudeš. Je totiž naprosto normální cítit zle. Zklamaně. Unaveně. Neznamená to, že jsi špatná máma. Znamená to jen to, že mateřství je záhul. 

Přijmi to. Důležité je vědět, co Ti pomůže odrazit se ze dna.

Někdy je to dno hlubší než jsme si kdy dokázaly představit. Proto od začátku svého projektu podporuji mámu, která to dno měla hodně hluboké a každá zmíňka o jejich příběhu jim pomáhá. 

DNEŠNÍ PROSBA

QR kód: @mama_male_sofie

Dnešní kód není kód na slevu. Dnešní kód je kód podpory. Je to kód víry a naděje pro lepší zítřky pro malou Sofinku Pichlíkovou - dceru mé kamarádky Lenky. Nechci tady dnes popisovat jejich těžké začátky. Dneska bych se chtěla zaměřit na tu jejich nezdolnou vůli a snahu bojovat s osudem. Tahle vůle je ročně stojí hodně stovek tisíc a každá koruna zaslaná na jejich transparentní účet jim pomáhá posouvat se dál. A každou korunu Sofinka poctivě procvičí, to si osobně kontroluji:-) je skvělá, má úžasný smysl pro humor, miluje špagety a Binga. Máma s tátou jí milujou přesně takovou jaká je, stejně jako jejich úžasná babi. Sofi je šťastné dítě, které se díky sice nákladné, ale správné péči letos pokusí ve svých 3 letech postavit u vánočního stromku. Držte jí palce - jsou Vánoce a dějou se přece zázraky.

Celý jejich příběh najdete na instagramovém účtu @mama_male_sofie

Budu vám všem vděčná, pokud dnes jako vánoční dárek pošlete Sofince pár korun na 2800839348/2010.

Krásný Štědrý den,

Katka