13. prosinec

Tip č. 13 - a teď babo raď

Jo, blíží se to. Vánoční návštěvy, které se promění na seznam nevyžádaných rad o tom, jak vychovávat, krmit, uspávat, oblékat, přebalovat tvoje dítě. Jestli jsi těhotná, tak můžeš očekávat sprchu v podobě hrůzostrašných historek z porodů. Můj tip - připrav se na to:

"Děkuji za tvůj pohled na věc, zvážím to."

"Vaše zkušenosti jsou jistě cenné, děkuji za vaše sdílení. My jsme rozhodli to dělat takto."

Tyhle dvě diplomatické odpovědi zafungují v mnoha situacích a po drobných úpravách ještě ve spoustě dalších. 

Pokud miminko máš, nebo ho čekáš a toužíš po erudovaném názoru, nechej si poradit od někoho, kdo tomu rozumí:-) Využij dnešní kód!

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: SLEHKOSTI20

"Ať už máš miminko u sebe na hrudi nebo ho zatím nosíš pod srdcem, v obou případech si budeme mít o čem popovídat. Vím, že mateřství s sebou nese spoustu změn, někdy můžeš mít pocit, že nerozumíš ani miminku ani sobě a v okolí nemáš oporu, kterou bys potřebovala. Chci ale, abys věděla, že Ty jsi důležitá bytost a proto se neboj mluvit o tom, co ti leží na srdci i v hlavě a možná Tě trápí. Můžeme spolu probrat témata porodu, šestinedělí, sebepéče i přípravu na kojení, pokud jsi těhotná. A kojení (bolavá prsa, neochota se kojit, usínání na prsu, nepřibírání...), nespokojené miminko, spánkový managemant, nošení, Tvé strachy, nejistoty v mateřství a spoustu dalšího, pokud už je miminko na světě. Jsem tu pro Tebe a nabízím Ti bezpečné prostředí, prostor, pochopení i rady, pokud o ně budeš stát. Napiš mi a domluvíme si online setkání z pohodlí Tvého domova, klidně můžeš zůstat v pyžamu v posteli nebo celou dobu kojit své miminko, vše je v pořádku. A protože si péči, pochopení i informace zasloužíš, nabízím Ti 20% slevu na online konzultaci. " Dula a laktační poradkyně Bára Nejezchlebováwww.zrozenislehkosti.cz