Tak a je to tady. Prosinec. Jaký vztah máte k prosinci vy?

Moje máma ho nevnímala nijak pozitivně - a je to pochopitelné vzhledem k tomu, že právě v prosinci ztratila svou vlastní mámu. Tedy, nechtěla jsem začínat takhle depresivně, jen jsem chtěla říci, že děti zrcadlí pocity svých rodičů poměrně dost dlouho (snad až do 7 let). A že to je důvod, proč ani já nevnímám prosinec bůhvíjak radostně. Respektive jsem se to s příchodem svých vlastních dětí rozhodla změnit. Tak jako spoustu dalších věcí ve svém životě.

Děti nám (ne)úmyslně dělají takovou hloubkovou inventuru hodnot a nastavení mysli, co? 

I to je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla vytvořit tento adventní kalendář pro mámy- aby se máma mohla naladit vánočně, prosincově, měla by se v první řadě cítit spokojeně sama se sebou. Jak na to? Určitě ne s koštětem v ruce a jazykem na vestě. Adventní kalendář vám v tom podá pomocnou ruku - nabídne tipy pro mámy s malými dětmi. Navíc zde každý den najdete slevový kód na nákup vánočních dárků (nebo na dárky k narozeninám a svátkům příští rok).

Tip č. 1 - jak se nezahltit

Tvoje děti si nebudou pamatovat, jestli byla na Vánoce utřená horní polička v kuchyni. Budou si pamatovat to, jak vánoce prožívaly - jestli ve stresu a v duchu "nestíháme" nebo zda pospolu a v klidné atmosféře. Jasně, občas se najdou vyhrocené chvilky, ale aby jich letos bylo co nejméně, prozradím vám svůj fígl.

Takhle na začátku prosince si udělám dobrej čaj a na papír sepíšu VŠECHNO - ÚPLNĚ VŠECHNO, co toužím stihnout během adventu. Sepište si to taky, pokud máte stažené pracovní listy, je tam jeden k tomu určený. Máte sepsáno? Tak se koukněte na video.

Dnešní sleva

slevový kód: ADVENT23

Ať si taky můžete k tomu vašemu sepisování dát dobrý čaj. Nebo ho objednejte někomu k Vánocům jako dárek. Věřte, že pro milovníky čaje tohle bude zajímavá změna. Fluidum je tekutý koncentrovaný čaj v biokvalitě, vyráběný
v ČR. Nalitím obsahu do libovolně teplé či i bublinkaté vody máte ihned hotový čaj či infuzovanou bylinkovou vodu. Je bez cukru, sladidel, barviv a konzervantů. A (přesto) je skvělý:-) ¨Slevu 23% uplatněte
na eshopu www.myfluidum.com do 31.12.2023. Kód je použitelný opakovaně a nedá se kombinovat s případnými dalšími slevami.