Ebook narozeninový rituál


Jako máma máš nejspíš o narozeninách svých dětí takový zvláštní pocit. Vzpomínáš na ten den, kdy si poprvé držela svoje miminko
v náručí. A moc bys chtěla, aby byl ten jejich narozeninový den vždy něčím výjimečným.

A víš, proč to vím?

Jsem sama mámou dvou úžasných dětí a mám to stejně. Chci, aby jejich narozeninový den byl skvělý a všichni jsme si ho užili spolu a dlouho na něj vzpomínali. Trvalo mi pár let přijít na to, jak to udělat. Ale už to vím a chci to říct i tobě.

eBook Narozeninový rituál (nejen) pro děti je tu pro tebe

- odemkni to tajemství k nezapomenutelným momentům

- vytvořte si významnou, smysluplnou a milou rodinnou tradici s přesahem

- obohaťte vaše stávající narozeninové oslavy o nový, hlubší rozměr

- vhodné pro děti od 1 roku do cca 10/12 let

- možné využít i ve školkách/školách/dětských skupinách

Co v eBooku najdeš?

VYSVĚTLENÍ, CO JE TO NAROZENINOVÝ RITUÁL.

KDY, KDE A JAK RITUÁL V RÁMCI NAROZENINOVÉ OSLAVY ZAŘADIT.

 3 KONKRÉTNÍ A ZÁKLADNÍ ČÁSTI NAROZENINOVÉHO RITUÁLU S POSTUPEM, JAK NA NĚ.

MATERIÁLY K VYTIŠTĚNÍ.

CELKEM JE PRO TEBE PŘIPRAVENO 15 STRÁNEK A JEDNO PŘEKVAPENÍ.


Vaše reakce na eBook:

Martina

Dobrý večer, Kateřino,Váš ebook je úžasný a moc hezky se čte.Připomněla jste mi, že naposledy jsme tohle dělali při narození syna. před týdnem mu bylo 7 let a přemýšlela jsem, jaký rituál pro něho udělat a tohle je dokonalé.  

Lenka Kotlářová

Spolu s naši holčičkou jsme měli možnost vyzkoušet e-book od Kateřiny Barcuchové s názvem "Narozeninový rituál (nejen) pro děti". A musím říct, že jsme byli ohromeni! Tento e-book je skvělým nástrojem pro rodiče, kteří hledají způsoby, jak udělat oslavu narozenin svých dětí hlubší a smysluplnější. E-book nabízí jednoduchý návod, jak vytvořit nezapomenutelný narozeninový rituál. Krok za krokem vede rodiče skrze tuto unikátní oslavu, která pomáhá dětem uvědomit si a ocenit své pokroky a úspěchy z uplynulého roku. A nejlepší na tom je, že tento rituál je vhodný pro děti od jednoho roku až do dvanácti let, což z něj činí flexibilní a přizpůsobitelný rituál do každé rodiny. Moc se nám líbí i myšlenka dopisů od hostů, kteří jsou součástí narozeninového rituálu. Tento osobní dotek je něco, co opravdu oceňujeme. Představa, že naše holčička bude mít možnost číst tyto dopisy v budoucnosti a vzpomenout si na své narozeninové rituály, mi připadá nesmírně krásná. Myslím, že "Narozeninový rituál (nejen) pro děti" je skvělým zdrojem pro každého, kdo chce svým dětem poskytnout nezapomenutelnou a smysluplnou oslavu narozenin. Děkujeme

Veronika

E-book o narozeninovém rituálu pěkně vysvětluje jeho důležitost, co je k němu potřeba a také, kdy ho zařadit v rámci oslav. Pokud jste o narozeninovém rituálu nikdy neslyšeli, e-book pro vás bude přínosný. 

Děti, a zvláště ty, které ještě neumí hodiny, potřebují malé rituály během dne, aby se v něm dokázaly zorientovat. A ty velké rituály děti potřebují pro posílení svého sebe-vědomí a sebe-lásky.

eBook Narozeninový rituál ti přijde v pdf po zaplacení spolu s videem, ve kterém tě eBookem provedu. Tento narozeninový rituál pro děti byt sepsán tak, aby zapadl do většiny českých domácností. V závislosti na tvé chuti, fantazii a praxi s jinými rituály si tenhle narozeninový rituál můžeš upravit dle svého.