Oslava, na kterou se nezapomíná

eBook Narozeninový rituál nejen pro děti je připraven ti změnit úhel pohledu na narozeninové oslavy.

Vím, že jsi tady, protože

  • hledáš inspiraci pro vytvoření nezapomenutélné oslavy pro tvé dítě.
  • chceš, aby narozeninová oslava nebyla jen o dárcích a žranici, ale aby měla hlubší smysl a význam. 
  • váháš, zda je narozeninový rituál něco, co stojí za to vyzkoušet.
  • jsi nejsi jistá, jestli je narozeninový rituál vhodný právě pro vaši rodinu.
  • se chceš ujistit, že když do toho půjdeš, že narozeninový rituál zvládneš připravit rychle a snadno.

Tak se na to pojďme mrknout: Jsi tu správně, pokud

  • máš dítě 0 - (minimálně) 8 let 
  • chceš získat jednoduchý návod na provedení narozeninového rituálu, který pak můžeš každý rok s velkou slávou zopakovat.
  • chceš mít jistotu, že kromě materiálních hodnot předáš dítěti i hodnoty duševní, a to formou přijatelnou pro jeho věk.
  • toužíš po vytvoření nové a inspirativní rodinné tradice, kterou budou tvoje děti s radostí předávat dál.
  • chceš vědět, jak připravit narozeninový rituál tak, aby ti to zabralo minimum času a přesto jsi získala nezapomenutelný zážitek.

Jsem Katka, máma dvou dětí,

která zjistila, jak malé i velké rituály dokáží dětem pomoci. Malé rituály, jako je třeba večerní koupání nebo čtení, dodávají dětem tolik potřebný pocit jistoty a bezpečí. A ty velké rituály, třeba jako ten narozeninový, pomáhají dětem ukončit jednu životní etapu a vstoupit do další. 

Moje mise je vytvořit bezpečný přístav mateřství pro mámy, pomáhat jim najít jistotu v jejich nové životní roli a prožívat rodičovství vědomě. Být si vědomá možností, které nám dnešní doba přináší a vědomě z nich vybírat ty, které jsou s námi v souladu. 

Pojď se podívat, co konkrétního eBook nabízí:


Smyslupný a hlubší zážitek

Zařaď do vaší standardní narozeninové oslavy s balónky i hlubší zážitek s pomocí rituálu.

Význam

Vysvětlení významu takovéhoto narozeninového rituálu, nejen pro vás a jeho hlubší pochopení, ale také pro příbuzné, kteří budou chtít vědět, proč nejsnou jen dort a chlebíčky.

Konkrétní a jednoduchý návod

eBook nabízí jasný a konkrétní postup, jak vhodně zařadit narozeninový rituál do vaší klasické narozeninové oslavy.

PDF formát pro snadné vytištění

Pro vytvoření rituálu si můžete vytisknout pracovní listy. Pokud tiskárnu nemáte, bude stačit papír a pastelky. Dosáhnete tak stejného efektu.

Varianta pro školku a mladší školní věk

V eBooku je uvedeno, jak rituál zařadit ve školkovém a školním prostředí. Jsi-li paní učitelka v MŠ či na prvním stupni ZŠ, tenhle eBook využiješ i v práci.

Opakované využití

Za cenu jednoho nafukovacího balónku získáš návod na provedení rituálu, který můžeš každoročně zopakovat, a to od 1. narozenin dítěte až (minimálně) do jeho 8 let.

Stáhni si eBook, vytiskni fotografie a pracovní listy a vytvoř nezapomenutelnou a jedinečnou rodinnou tradici. 

Vaše reakce na eBook:

"Přemýšlela jsem, jaký rituál udělat a tohle je dokonalé."
- Martina - 

Dobrý večer, Kateřino,Váš ebook je úžasný a moc hezky se čte. Připomněla jste mi, že naposledy jsme tohle dělali při narození syna. před týdnem mu bylo 7 let a přemýšlela jsem, jaký rituál pro něho udělat a tohle je dokonalé.  

"Vyzkoušeli jsme a byli jsme ohromeni."
- Lenka Kotlářová - 

Spolu s naši holčičkou jsme měli možnost vyzkoušet e-book od Kateřiny Barcuchové s názvem "Narozeninový rituál (nejen) pro děti". A musím říct, že jsme byli ohromeni! Tento e-book je skvělým nástrojem pro rodiče, kteří hledají způsoby, jak udělat oslavu narozenin svých dětí hlubší a smysluplnější. E-book nabízí jednoduchý návod, jak vytvořit nezapomenutelný narozeninový rituál. Krok za krokem vede rodiče skrze tuto unikátní oslavu, která pomáhá dětem uvědomit si a ocenit své pokroky a úspěchy z uplynulého roku. A nejlepší na tom je, že tento rituál je vhodný pro děti od jednoho roku až do dvanácti let, což z něj činí flexibilní a přizpůsobitelný rituál do každé rodiny. Moc se nám líbí i myšlenka dopisů od hostů, kteří jsou součástí narozeninového rituálu. Tento osobní dotek je něco, co opravdu oceňujeme. Představa, že naše holčička bude mít možnost číst tyto dopisy v budoucnosti a vzpomenout si na své narozeninové rituály, mi připadá nesmírně krásná. Myslím, že "Narozeninový rituál (nejen) pro děti" je skvělým zdrojem pro každého, kdo chce svým dětem poskytnout nezapomenutelnou a smysluplnou oslavu narozenin. Děkujeme

"Vhodný i pro ty, co neměli doteď zkušenost s rituály."
- Veronika -

E-book o narozeninovém rituálu pěkně vysvětluje jeho důležitost, co je k němu potřeba a také, kdy ho zařadit v rámci oslav. Pokud jste o narozeninovém rituálu nikdy neslyšeli, e-book pro vás bude přínosný. 

Narozeninový rituál pro děti

- 16 stránkový eBook, který ti vysvětlí své přínosy a nabídne jednoduchý a praktický návod, jak narozeninový rituál zvládneš připravit i ty.

- obsahuje sadu pracovních listů, které můžeš nechat vytisknout a ušetřit si tak práci ještě více.

- pracovní listy zahrnují úvodní básničku, sluníčkové kolo roku, dopisy a rodokmen.

-po zaplacení ti okamžitě přistane v mailové schránce a je už navždy tvůj.


Letošní narozeniny ozvláštním rituálem 

Pojď nahlédnout dovnitř eBooku

Vím, že nechceš kupovat zajíce v pytli, tak ti chci dát možnost nahlédnout do eBooku než si ho objednáš. Mrkni na video.

Možná máš obavy, že

se rodině nebude rituál líbit.

X v eBooku je jasně vysvětleno, proč je dobré rituál zařazovat. Ale jasně, že to nemusí být po chuti všem. Důležité ale je, že ty ten smysl vidíš.

moje dítě je moc malé

X rituálek je vhodný už od 1 roku, přičemž v tuto dobu slouží hlavně jako rekapituace pro rodiče. První rok je fuška - oslavte to i vy! 

vše připravit bude časově náročné

X přečtení samotného eBooku trvá cca 10 minut. Příprava zabere 20 min, včetně výběru fotek + vytisknutí fotek.

se rituál nebude líbit tvému dítěti

X pokud ho zařadíš na zkoušku jen jako doplněk oslavy, jako součást programu, je úspěch zaručen. Děti rády vzpomínají na své úspěchy, všední i nevšední momenty a klasické fotografie už dnes tolik nevidí, takže to bude pro ně něco významného už jen z tohoto pohledu.

Pojď si se mnou představit

narozeninovou oslavu, která vykouzlí úsměv na tváři tvému dítěti i hostům. Představ si, že máš unikátní příležitost ukázat hloubku oslavy narozenin, posílit rodinné vazby a sebe-vědomí tvého syna/dcery.

Představ si, že za pár okamžiků můžeš v rukách držet návod na unikátní a jedinečnou oslavu narozenin, díky které si tvoje dítě dokáže uvědomit své pokroky. Věřím tomu, že se rituál stane vaší oblíbenou rodinnou tradicí, kterou pak tvoje děti předají svým dětem, tvým vnoučatům.