Šablony

Tyhle předpřipravené šablony vám ušetří desítky, dost možná hodiny práce. Až budete mít Canvu v malíku a více prostoru, jistě se tam 'zapečete' a za pár chvil vytvoříte vaše vlastní šablony. Ale do té doby využijte možnosti použít tyto předpřipravené šablony, které si s pomocí videonávodu personalizujete (změníte fotky, barvy, typ písma). Taky zde najdete šablony na prodejní stránku a šablony emailů.

Šablony na mail

Připravila jsem pro vás 10 stránkového průvodce pro psaní emailů. Ukáži vám tam ty nejdůležitější body při psaní mailů a také zde naleznete 6 konkrétních šablon, které využijete při nastavování vaší první nabídky. Je psaná tak, aby seznámila nově příchozí klienty s tím, co děláte, aby jim doručila magnet a ukázala, proč je dobré pokračovat dál k placenému produktu.

Šablony v Canvě

Kompletní nabídka šablon v Canvě. Po kliknutí na odkaz personalizujte vaší šablonu  - jak na to mrkněte ve videonávodech. 

Šablona prodejní stránky

Prodejní stránka je jako vaše výloha - musí zákazníkovi dávat smysl, zaujmout ho na první dobrou, aby vstoupil a tasil peněženku. Jak ji napsat je trochu alchymie, proto jsem vytvořila tuhle pomůcku - šablonu, díky které budete vědět, jak jednotlivé sekce prodejní stránky poskládat.