8. prosinec

Tip č.8 - naučte se říkat NE, děkuji

Děti jsou během vánočních návštěv vystaveny i mnohým náročným situacím. Často nás pohledem hledají, protože neumí na danou situaci reagovat. Zkuste si proto doma několik podobných situací vyzkoušet. Co řekneš, když ti babička bude nabízet vánočního kubu? Co řekneš, když se ti nebude líbit dárek? Co když tě bude chtít strejda obejmout, ale ty nebudeš chtít? 

A tak mě napadá, že bude s dětmi hezké si to zopakovat i pro nás dospělé. Vánoce s respektem - a nejen vánoce - dnešní slevový kód v podobném duchu vám nabízí Denisa. 

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: DARYDUSE20

Denisa vám nabízí své koučovací služby - Dary duše. Pomáhá k vylepšení vztahů obecně, ale zejména s dětmi. Pomůže vám lépe pochopit jejich potřeby a chování a ukáže, jak podporovat jejich růst a rozvoj. Denisa říká: "Věřím, že si nás ty správné věci přitáhnou v tu pravou chvíli:)." Necháte se přitáhnout? Se slevou 20% na https://denisanovakova.com/

Kde Denisa byla, když jsem se snažila naučit syna na nočník, kde? Možná bych teď měla méně šedivých vlasů:-) Ale teď to nechci promeškat a její koučování využiju pro své podnikání, což je další oblast jejího působení:-).