4.prosinec

Tip č. 4 - dary, dárky, dárečky...

Dárky k Vánocům patří. To asi bez diskuze. Otázka je kolik a jakých. Malé děti často potěší více balící papír a kartonové krabice od hraček než hračky samotné:-) My doma máme pravidlo 3 dárků, ale tohle je něco, v čem se absolutně neodvažuji dávat rady. Každý tohle cítí jinak. Mně osobně k tomuhle číslu vedla zkušenost z prvních dvou Vánoc se synem. Už po druhém dárku byla jeho pozornost velmi roztříštěná, lítal od jednoho k druhému a to ho čekaly ještě další balíčky. Ve výsledku to vypadalo tak, že rozbalil balíček, znaveně kouknul na obsah a ani dárečky nestihl pořádně prozkoumat. 3 dárky jsou tak akorát, aby se se zájmem rozbalily a dítě se jim zvládlo ten večer věnovat tak, jak by chtělo.

Můj tip č. 4 je kvalita by měla převyšovat kvantitu:-)  

Dárky jsou velké téma, necháme si část ještě na zítra, ale pokud máte tiskárnu, tak jistě oceníte už dnešní tip na dárek, který si doma budete moci vytisknout.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: žádný není, tohle je ZDARMA:-)

Maminka Andy Vamberová pro maminky modelování-schopných dětí vytvořila úžasné Mikulášské modelovánky, takže vytiskněte, připravte modelínu a užijte si společně strávenou chvilku při tvoření. Další modelovánky a aktivity pro děti najdete tady

A maminka Radka Smyčková s láskou vytvořila pro svou holčičku krásné aktivity pro nejmenší a ráda se s vámi o ně podělí. Pro inspiraci koukněte na její Facebook. A na Darujlove.cz/deticky najdete přehledně všechny materiály ke stažení - většina z nich je pro vás zdarma.