23.prosinec

Tip č. 23 - co je psáno, to je dáno

Pokud sis stáhla pracovní listy k tomuto kalendáři, čeká nás tam poslední stránka. Je to stránka pro popsání tvého Štědrého dne. 

Můj tip tedy zní: napiš si, jak by od rána až do večera měl tvůj Štědrý den vypadat. Nezapomeň popsat i ty pro tebe důležité detaily, které jinak nikdo nevidí. Prožij si svůj Štědrý den na zkoušku na papíře. Pokud se Ti chce, ukaž alespoň partnerovi tvůj scénář Štědrého dne. Ono to dost pomůže ke splnění Tvé vize. 

Přesto nezapomeň na tip č. 21 - buď flexibilní a přijmy změny a odchylky od původního plánu. Ač se to tak zprvu vůbec nemusí zdát, mohou nakonec přinést ještě lepší prožitek.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: evelony15

Ahoj, já jsem Katka, autorka tohoto online Adventního kalendáře pro mámy. Vím, že být mámou je občas těžký, některý období dokonce ještě těžší než jiný- třeba právě Vánoce. Všichni tvrdí, jak je to kouzelné období. Ale nikdo už neříká, že to jsou mámy, které vytvářejí tohle kouzlo. Nebo alespoň většinu toho kouzla Vánoc.

Proto jsem se rozhodla Vám, nám, mámám, nějak tenhle vypjatý čas v roce zpříjemnit, možná i ulehčit. A online Adventním kalendářem nekončím. Nabízím vám slevu 15% na nabídku z mého webu, konkrétně na Můj těhotný deník. Deník spokojené mámy, ebooky Blessingway a Narozeninový rituál (nejen) pro děti. Po vánočních svátcích také spustím prodej jídelního plánovače Budeme jíst!, který nutně potřebujete, jestli už vás nebaví každý den vymýšlet, co zase vařit k obědu/večeři. Koukněte na www.evelony.cz

Slevu 15% prosím využijte do 15. 2. 2024

Veškeré novinky a předprodejové akce hlásím na svém Instagramu. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se vám tenhle Online adventní kalendář líbil- třeba právě zprávou na IG:-)