22. prosinec

Tip č. 22 - dýchej

Dechberoucí zážitek z Vánoc chceš jistě mít-ale jen v tom dobrém slova smyslu. Pokud už by toho na tebe bylo moc, využij sílu dýchacího cvičení. Jedno vyloženě vánoční máš ve Vánočním plánovači- Hvězdné dýchání. Ale využít můžeš úplně kterékoliv dostupné třeba na Youtube.

Ukradni si 5 minut pro sebe a dechem se ukotvi ve svém těle a v přítomném okamžiku.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: advent2023

Měli jsme tu něco pro těhotné, pro maminky čerstvě narozených dětiček, tak dnes přidám něco, co může využít třeba maminka, která se už brzy vrací do práce. Nebo by se vracet měla, ale vlastně neví, jestli se chce vracet tam, odkud na mateřskou odcházela. Možná by chtěla změnu. Pokud chceš využít svůj potenciál v práci jinak, pokud toužíš třeba podnikat, chceš pohled zvenku na svou aktuální situaci, mrkni na https://vyuzijsvujpotencial.cz/

Klára nabízí slevu na konzultaci pro všechny, kterým nedává jejich práce smysl, které práce nebaví a nenaplňuje a pro ty, které neví,čím by se chtěly živit. Využij slevu na konzultaci, kdy místo 3500,- Kč zaplatíš jen 2000,- Kč (+referenci) a hned budeš vědět, kam dál mohou vést tvé kroky životem.