20. prosinec

Tip č. 20 - foťák a zvoneček

Připravte si nabitý foťák pro pořízení kvalitních záběrů. A taky zvoneček. Prozradím vám vychytávku, kterou už pár let využívám. Máme doma krásný zvoneček, ale pro efekt jsem si jeho cinkání nahrála na mobil. Pak totiž můžu udělat tu věc, že jsme všichni v jedné místnosti a mobil nechám někde na poličce zacinkat. Nemusím pak vymýšlet, že jsem byla na záchodě, v koupelně, v kuchyni, když mezitím Ježíšek nosil dárky pod stromeček.

U nás zatím dárky nosí Ježíšek, ale letí to...takže příští rok už možná můžete čekat tipy, jak s dítětem komunikovat tuhletu vánoční habaďůru. Jdu zamačknout slzu a nabít foťák.


DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód:48FRESH30

Fotoaparát nabitý a připravený k akci má i fotografka Hanka Hamerníková. Je totiž specialistka na focení Fresh48, tedy čerstvě narozeného miminka. Je tak připravená kdykoliv foťák popadnout a vyrazit za vámi do pražských porodnic, pro vás se slevou 30%. Tenhle nový trend je tady v ČR v plenkách, ale já bych dala nevím co za zachycení těchle okamžiků s miminkem:-) Na jejím webu se dočtete více www.hanahamernikova.cz Sleva platí do konce června.