2.prosinec

Vánoční tip č. 2 - pomoc

Včera jsme si ukázaly, že mít realistická očekávání ohledně uklízení, pečení a chystání Vánoc obecně, je prostě potřeba. Prevence zahlcení je nutná.

Takže dnešní tip bude v podobném duchu - naučme se říkat si o pomoc či ji přijmout. Říci si o pomoc není totiž známka nějaké slabosti, naopak. Je to známka uvědomění a osobního růstu.

Takže komu říci o pomoc? S úklidem může pomoci paní na úklid, máma, tchýně. Případně si mohou babičky vzít na dvě hodinky vnouče a ty si uklidíš tak, jak tomáš ráda. Domluvte se s kamarádkou a pohlídejte si děti navzájem. A samozřejmě zapojíme partnera. Vánoce jsou o sdílení - domácnost sdílíte spolu s ním, tak je naprosto v pořádku se na přípravě Vánoc podílet. Jen je dobré si společně vyjasnit představy. 

Pokud se chcete dozvědět více o tipech na úklid, doporučuji profil na instagramu Perfekcionistka Eliška.
A pokud chceš svoji domácnost posunout tak nějak celkově, VYUŽIJ DNEŠNÍ SLEVOVÝ KÓD!    

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: OcistaDomova2024

Anna Píšková vám ve svém kurzu nabízí zkratky, jak žít bez odpadů, nebezpečných chemikálií i plastů. Pomůže usnadnit cestu k udržitelné domácnosti i Vám. Kurz začíná na konci ledna, a tak by se letos nabízelo se na vánoční úklid vykašlat úplně a udělat až ten jarní - zato pořádně:-)! a se slevou mínus 1000,- Kč z původní ceny, s platností do 27.12. 2023. Více informací najdete na webu Aničky https://wastemanka.cz/cesta-cnosti/