18.prosinec

Tip č. 18 - domácí vs hosté

Jestli máte letos o vánocích doma malé miminko, bude to jiné. Co se týká návštěv, je dobré zvážit, zda budete s miminkem obrážet příbuzné a přátele vy, nebo jestli je raději pozvete k vám. Oboje má své výhody a nevýhody. Pokud návštěva přijde k vám, miminko bude ve svém prostředí, snadněji dodržíte jeho režim a budete mít vše po ruce. Na druhou stranu budete asi chtít mít uklizeno a také budete zajišťovat občerstvení.

Pokud se vydáte na cesty s miminkem, výhoda je, že dostanete najíst a nebudete řešit úklid u vás doma. Zase ale bude potřeba pobalit všechny ty propriety pro mimi, rvát kočárek do auta, atd.

Můj tip č. 18 - pokud volíte variantu hosté - že se necháte pohostit, nahlašte to dříve než se příbuzní pozvou k vám:-D

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: ADVENT23

Dnešní téma příbuzných a návštěv řeší i v Tyche glass. Jde totiž o maminku jedné z podnikatelek, které jsme tu už měly:-) uhádnete které? A jak to mají ony s návštěvami o vánocích, co myslíte? Jsou to spíš domácí nebo hosté?

 Mrkněte na web https://www.tyche-glass.cz/ a vyberte něco pro vaše příbuzné a využijte slevový kód, při nákupu nad 500,- Kč vám to hodí mínus 10%. Platí od 15.11.2023 do 15.3.2024 - platí tedy i na valentýnské zboží:-)