17.prosince

Tip č.17 - jednou kapr a salát do flašky, prosím

To, že miminko s vámi nepovečeří u stolu, nebude mít tradičního kapra, to je asi nasnadě. Ale ušetříš si nervy, pokud si necháš i starší dítě zvolit, zda by raději řízek a hranolky. Ono salát a kapr prostě nejsou úplně baby-friendly. Pokud jíte u prarodičů, bude dobré je na tuto variantu připravit a domluvit se s nimi, že nebudou nutit dítěti to, o co si děti nepožádají, že by chtěly zkusit. Dnešní tip - kapr Vánoce nedělá.

Uff, tyhle vánoční tradice a lpění na nich vyžaduje velkou dávku diplomacie. Koukněte na dnešní slevu - je  také o komunikaci.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: EVELONY30

Během rodičovské dovolené, kdy naše komunikace probíhá převážně v citoslovcích a máme pocit, že nám trochu měkne mozek, můžeme se pak v komunikaci s dospělými cítit zvláštně, někdy i nejistě. A to se týká i cizích jazyků, které nemáme tolik šanci s dětmi trénovat. Jak získat jistotu třeba před návratem do práce? To vám poradí Jana Grežová a dokonce vám nabídne i slevu 30% na vámi vybraný počet sezení. Koukněte a objednávejte tady. Případně koukněte i na jejínabídku zdarma, kterou má na svém webu https://lingonada.com/sk/