14. prosinec

Tip č.14 - lepší dobrá máma než vyhořelá, která toužila
po dokonalosti

Tohle je moje velké téma. I když se snažím zůstávat nohama na zemi, najdou se chvilky, kdy se snažím být dokonalá. Zařídit všechno, aby byli ostatní spokojení. Tohle je něco, co si musím zrovna v tomto čase příprav na Vánoce opakovat i několikrát denně.

Protože jak bys mohla radost a lásku dávat dál, když jsi z té honby za dokonalostí už úplně vyfusaná? Máš to podobně?

Tip č. 14 zní - zdrojuj se. Ideálně každý den. Jak? Kniha, hudba, meditace, procházka, dlouhá sprcha, sednout si k dobrýmu jídlu...těch možností je spousta. Jak si na ně najít čas? Na mém profilu k tomu najdeš pár rad. Ale možná by se hodila konzultace s profíkem. Mrkni na dnešní slevu.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: Adventní kalendář23

 Jsem Martina Procházková, transformační koučka a lektorka jógy. Inspiruji lidi kolem sebe a provázím jej na cestě sebelásky a za větší lehkostí a harmonií v životě. Můžeme se podívat na témata skloubení času pro sebe - práce – rodiny. Mohu Ti pomoc rozjet podnikání nebo naopak vnést nový pohled do zajetého a mnoho dalšího. Napiš mi email tynka.kouc@seznam.cz do předmětu uveď "Adventní kalendář23" a pro urychlení komunikace můžeš přidat časové preference (dny i hodinu). Sleva je platná do 31.12.2023. Tady koukni na můj Facebook