11.prosinec

Tip č. 11 - bezpečné vánoce

Celý čas adventu se nám na stolech množí zapálené svíčky, horké nápoje, skleněné ozdoby a jiné předměty, které v kombinaci s dětskými zvědavými ručkami zavání nehodou. Můj tip na dnešní den je - buďte opatrní:-) Ono se to lehko řekne, ale občas se prostě některé věci nedomyslí. Upevnit pořádně stromeček, vyzkoušet, jak moc pálí rozehřátá světýlka na vánočním stromku, jmelí, olovo, kosti....je toho dost na co dávat pozor.

Bezpečnost a kvalita je určitě vlastnost, kterou teď vyhledáváte nejenom u hraček pro děti. Mrkněte na dnešní háčkovanou slevu.

DNEŠNÍ SLEVA

Slevový kód: ADVENT

Bezpečnost svíček zrovna nedávno řešila i Zuzka na svém profilu @zuza_hackuje. Obháčkovává totiž svíčky a vlastně všechno ostatní, co jí přijde pod ruku. Dělá to krásně, a tak aby to neshořelo:-D. Koukněte na její eshop. Já jsem se rozhodla, že do nového domu budu pořizovat věci od ní. Set podnosu, svíček a krabice na kapesníky je prostě pecka. Jo a nový batoh bych už taky potřebovala a peněženku taky, takže jestli se vám tam něco líbí, pospěšte si, já tam dělám velkou objednávku:-D 

Háčkováním se Zuzka uklidňuje, já se zas uklidňuju nakupováním, tahle vzájemná symbióza bude jistě fungovat, zvlášť když jsem teď koukla na www.zuzahackuje.cz  a zjistila, že Zuzka má fakt super ceny a nám navíc k objednávce nad 500,- nabízí ještě dalších 6% dolů. Kód platí 3 měsíce - a to od listopadu 2023 dokonce ledna 2024.